«Укрзолото»

Укрзолото
Проголосуйте! Оцените компанию.
4.8 из 10 на основе 5 оценок.
Сеть ювелирных магазинов с развитой инфраструктурой по всей Украине. Здесь можно найти изделия из серебра и золота, с инкрустацией драгоценными и полудрагоценными камнями. Укрзолото может предложить разнообразный выбор украшений как отечественного, так и зарубежного производства. Сеть ювелирных супермаркетов «Укрзолото» не раз отмечалась различными наградами, такими как «Выбор года», «Бренд года» в 2008 и 2010 годах соответственно, а также оказывала поддержку различным телепроектам: «Светские хроники», «Танцуют все», «Евровидение», «Золотая шарманка» и многим другим.

Горячая линия: 0 (800) 300-071

Официальный сайт

Магазины

У этой компании 21 представительство в 15 городах Украины.

Г

Д

Ж

К

Л

М

О

П

С

Х

Ч

Отзывы и жалобы


Влад
05.03.2024 13:55

Обслуговування в магазині Укрзолото. юа на найвищому рівні. Мені потрібні були терміново весільні обручки та я мав певний ліміт по сумі. Продавець Людмила мені допомогла визначитись з моделлю і оформила замовлення і зробила знижку. Отримав все вчасно у красивій коробочці. Ви молодці) Слава Україні!

Сергій
24.01.2024 15:58

Львів .Городоцька 27 директор магазину зробила все щоб я звільнився з роботи,жахливе ставленя і велика текучька персоналу. незважаючи на те що я маю інвалідність примушувала до фізичьної праці.

Сергій
24.01.2024 13:00

Пропрацював 4,5 роки в укрзолоті. маючи інвалідність зробили все щоб я звільнився з посади адміністратор залу. дякуючи директору Вовк Тетяні ,регіональному директору Поворознюк К. і начальнику служби безпеки я тепер немаю роботи. Дякую вам !!!!!

Віра
09.11.2023 13:14

Мій улюблений ювелірний магазин Укрзолото!!!. Раніше купували в звичайному магазині, але у нас в місті магазин закрили, тому замовила з доставкою з сайту. Замовляла на хрещення дитини золотий хрестик. Доставили швидко, гарно упакували та зробили знижку по моїй карті. Дуже приємно, що є накопичувальна система знижок і не забуваєте про старих клієнтів. Повернусь до вас ще не раз))

Юра
26.09.2023 17:36

Купив в ювелірному магазині Укрзолото весільні обручки. Нам подарували знижку та гарні коробочки. Продавці приємні, уважні. Також розказали нам про акції та кешбек. Також з магазині є страхування ювелірних прикрас.

Таня
03.09.2023 10:12

Замовила онлайн в магазині Укрзолото золоту каблучку, але забирала її в роздрібному магазині в Києві. Вживу каблучка мені дуже сподобалась, але виявилась малутава. Мені продавець запропонувала привезти інший розмір, я погодилась. Через кілька днів вона мені подзвонила і запросила в магазин. Я купила каблучку і дуже задоволена відношенням продавця. Успіхів вам!

Ганна
21.07.2023 16:16

Дуже гарний великий асортимент в магазині Укрзолото на вул. Павлова 44. Приємний продавець Ірина допомогла мені підібрати золотий хрестик та ланцюжок. Зручно, що є оплата картою, упаковка фірмова безкоштовна та гарантія від виробника. Я рекомендую цей магазин!

Ангелина
17.02.2022 15:52

В физическом магазине хорошо проконсультировали, но не было в наличии тех колец, которые меня интересовали. Я обратилась в чат на сайте Укрзолоте, чтобы переместить кольца в город, в котором я проживаю. Сперва мне отвечали оперативно, затем ответа приходилось ждать часами и только когда я повторно написала в чат будет ли ответ, мне наконец ответили, но ответили шаблонной фразой, не особо обращая на конкретный вопрос. Осталось неудовлетворенной, работа операторов оставляет желать лучшего. Теперь негативные ассоциации и не желание делать покупки в данном магазине (хотя покупаю ювелирку только в Укрзолото уже долгие годы).

Олег
31.05.2021 10:22

Я не що давно відвідував УкрЗолото м Івано-Франківськ незалежності 45, нас обслуговувала консультант Вікторія старша жінка Нам з дружиною дуже не сподобалося її консультації ((( настільки не приємна жінка,не вміє гарно доносити інформацію про виріб,поводиться занадто зарозуміло!!!! Просимо звернути на такого продавця Увагу як вона консультує!!!!


Написать отзыв

Не публикуется на сайте

Отзывы в филиалах