«Фуршет» по адресу Радужный массив, ул. Радужная, 15, Киев

Фуршет
Проголосуйте! Оцените компанию.
6.67 из 10 на основе 3 оценок.

Адрес: Радужный массив, ул. Радужная, 15

Город: Киев

Категория: Супермаркеты

Примечание: Программы лояльности: Действует Единая Дисконтная Программа, пенсионная дисконтная карта

Телефон: (044)542-24-39

Время работы: 8:00-23:00 без выходных

Компании поблизости


Написать отзыв

Не публикуется на сайте

Отзывы [1]

Наталия
02.08.2016 23:31

Доброго дня! Хочу всіх застережити! Не КУПУЙТЕ нічого в рибному відділі.
На днях придбала Черевця лосося, але прийшовши домому виявила сморід зіпсованної риби. Звернувшись до адміністратора даного закладу за пояненням щодо неякісного товару, почула відповідь що вона відповідає виключно за стан «Залу», а також документації щодо товару, який продається у неї на момент мого запиту немає.
В свою чергу продавець, яка надавала послуги в рибному відділі, коли я звернулася разом з адміністратором до неї з питанням: «Чому вона видає Зіпсований товар покупцям, відповіла, що взагалі в цьому відділі не працює, а сама з відділу кулінарії і щоб з цим питанням я звернулася до керівництва, яке в свою чергу відповісти на це питання не спромоглося!».
До речі начальник охорони, який байдуже віднесся до вищевказаного інцеденту, та на прохання прийняти заповнену анкету повернення грошових коштів за зіпсовний товар, не хотів повертати оригінал чеку, чи надати копію завіреною печакою, так як це, зйого слів – «Не є документом».
Можна ще довго вести розповідь щодо цієї теми, але єдине, що я хочу сказати, БАГАТО ЧОГО В ЦЬОМУ МАГАЗИНІ Є НЕ ЯКІСНИМ!!!! МОЖЛИВО НЕОБХІДНО ЗМІНИТИ КЕРІВНИЦТВО?????

Р.s. РАНІШЕ В ЦЬОМУ МАГАЗИНІ ВСЕ ВІДПОВІДАЛО НОРМАМ.

Ответить  ·  0